ФОТО: Суспільне: Миколаїв

Миколаївщина отримала поставку ліків проти COVID-19

27 вересня Миколаївщина отримала поставку ліків проти COVID-19. Дев’ять лікарень Миколаєва та області отримають 530 доз “Bamlanivimab” та 1060 “Еtesivimab”, що допомагають організму людини боротися з хворобою.

Ліки прибули о 15:10 до обласної бази спеціального медичного постачання у спеціальному холодильнику, усередині якого температура плюс п’ять градусів, повідомляє “Суспільне: Миколаїв”.

Це ліки, які блокують ковід і допомагають організму боротися з цією хворобою. “Зв’язують” його, грубо кажучи. Ліки у своєму складі мають моноклональні антитіла, які блокують і імплікують вірус Covid-19, – розповів виконувач обов’язків начальника Миколаївського обласного управління охорони здоров’я Олег Бабін.

Читайте також: МОЗ підготувало наказ про обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу

Вміст флакону 20 мілілітрів. Ці ліки використовуються у комбінації один до двох.

У такому випадку вони діють саме на мембрану вірусу і сприяють тому, щоб він не міг розмножуватися надалі. Тобто це призводить до того, що люди переживають коронавірусну хворобу без тяжких наслідків, – повідомила директорка благодійного фонду Анастасія Пивоварова.

Нагадаємо, мер Миколаєва попередив, що відтепер чиновники та журналісти зможуть потрапити у міськраду лише за наявності COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram