Фото: з відкритих джерел

«Миколаївоблтеплоенерго» готове до початку опалювального сезону на 95%

Теплові мережі обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» на 95% готові до опалювального сезону. Технічно підприємство має повністю підготуватися до 15 жовтня.

Про це директор підприємства Миколи Логвінов сказав в ефірі програми «Сьогодні. Головне» на Суспільному.

За його словами, опалювальний сезон традиційно почнеться після того, як протягом трьох днів середньодобова температура повітря в Миколаєві буде не вище восьми градусів тепла. Але до цього «Миколаївоблтеплоенерго» має погасити борг перед АТ «Миколаївгаз» розміром 53 мільйони гривень.

Микола Логвінов розповів, що «Миколаївоблтеплоенерго» має на балансі 93 котельні, з них 91 – готова до опалювального сезону.

Як зазначив керівник підприємства, кредит на загальну суму 11 мільйонів доларів США підприємство отримало для реконструкції п’яти котелень. На двох з них за адресами Самойловича, 42 і Новозаводська, 148 проходить реконструкція за кошти кредиту Світового банку.

«Миколаївоблтеплоенерго» обслуговує 85 000 абонентів. Директор підприємства наголосив, що об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) необхідно вчасно пройти процедуру перевірки теплових лічильників, інакше вони отримають рахунки за середніми тарифами, а не за фактичними показниками лічильників.

Нагадаємо, «Миколаївоблтеплоенерго» звинуватило НКРЕКП в саботажі відшкодування різниці в тарифах.

Раніше повідомлялося, у котельню «Миколаївоблтеплоенерго» по вулиці Новозаводській доставили новий котел з Італії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram