Фото: МиколаївГаз

«Миколаївгаз» піднімає тариф за розподіл газу до 5,75 гривень

АТ «Миколаївгаз» надало проєкт структури тарифів на послуги розподілу природного газу на 2022 рік.

Про це повідомляють на сайті підприємства.

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №866 від 30.06.2017р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», АТ «Миколаївгаз» публікує пропоновану структуру тарифів, необхідну для забезпечення безаварійного розподілу природного газу по території Миколаївської області, – зазначено в повідомленні.

Згідно з документом, тариф на послуги розподілу природного газу в поточному році складе 5,75 гривень за 1 кубічний метр на місяць.

Нагадаємо, станом на вересень близько 190 тисяч споживачів в Миколаївській області мають борги за доставку газу, а кількість боржників з минулого року збільшилася на 6,5%.

Як відомо, 16 вересня, начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації Євген Гладков повідомив, що різкого зростання цін на теплопостачання для населення в цьому опалювальному сезоні не передбачається.

Раніше повідомлялося, під час Конгресу місцевих та регіональних влад наприкінці вересня заявили, до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зростатимуть.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram