У Миколаївській області збільшилася кількість боржників за доставку газу

Близько 190 тисяч споживачів в Миколаївській області мають борги за доставку газу, а кількість боржників з минулого року збільшилася на 6,5%.

Про це повідомили в прес-службі «Миколаївгазу».

Відзначається, що за доставку газу вчасно платять близько 160 тисяч споживачів в Миколаївській області.

Станом на початок вересня загальна сума боргу побутових споживачів склала 37,2 мільйона гривень.

У «Миколаївгазі» відзначають, що в разі накопичення боргів побутовими споживачами за доставку природного газу, компанія буде змушена припинити газорозподіл таким споживачам. З 20 серпня 2021 року, відповідно до Закону України № 1657-IX, знятий мораторій на відключення споживачів від комунальних послуг, що мають заборгованість. Заборона на відключення діятиме тільки в регіонах, де встановлено «червоний» рівень карантину.

При цьому для відновлення подачі газу споживачеві буде потрібно, окрім суми боргу, сплатити ще й за послугу припинення-відновлення газопостачання.

Також в компанії відзначають, що в цьому році значно скоротилася кількість споживачів, які жодного разу не платили за розподіл. Якщо на початку року їх було 23 тисячі, то станом на 1 вересня 2021 року стало 12,5 тис.

Нагадаємо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» заборгувало перед АТ «Миколаївгаз» майже 50 мільйонів гривень, що в свою чергу ставить під загрозу початок опалювального сезону в місті. Комунальне підприємство звертається до міста з проханням допомогти ліквідувати борг.

Як відомо, на кінець липня поточного року заборгованість населення Миколаївської області за отримані житлово-комунальні послуги склала 806 мільйонів 800 тисяч гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram