Різкого зростання цін на теплопостачання не передбачається, — голова управління ЖКГ Миколаївської ОДА

Начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації Євген Гладков повідомив, що різкого зростання цін на теплопостачання для населення в цьому опалювальному сезоні не передбачається.

Таку заяву він зробив під час брифінгу, 16 вересня, передає телеканал «МАРТ».

На Миколаївщині завершується підготовка до нового опалювального сезону. Все йде за запланованим графіком, відзначив Євген Гладков. Єдина проблема, що має місце — це борги Миколаївщини за тепло. Сума в 592 мільйона гривень досить відчутна для теплопостачальних підприємств. Втім, попри заборгованість в цьому сезоні населення має бути цілком забезпечено.

Завдяки заходам уряду вдалось зберегти лояльну цінову політику на природний газ теплопостачальних підприємств. В сезоні 2021 року ця ціна складатиме 7, 420 грн за тисячу кубічних метрів. Різкого підняття тарифів можна буде уникнути, — сказав посадовець.

Він додав, що для населення ціна на тепло трохи зросте. На переконання Євгена Гладкова це є неминучим, адже зросли всі складові тарифу, який впродовж тривалого часу вже не переглядався.

ТОВ «Нафтогаз» пропонує населенню пакет з ціною на газ – 7,96. Регіональні газові компанії декларують збереження тарифу по Миколаївській області 7,99, — розповів начальник управління ЖКГ облдержадміністрації.

За словами чиновника, наразі уряд та Мінргеіон проводять консультації, аби зберегти ціни на нинішньому рівні.

Нагадаємо, Асоціація міст України запропонувала президенту й уряду спосіб не допустити зростання тарифів і запобігти зриву опалювального сезону.

Як відомо, Міненерго, НЕК «Укренерго» та НАЕК «Енергоатом» посилять координацію дій з метою підготовки до опалювального сезону 2021/2022 років.

Також «МАРТ» повідомляв, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич повідомив, що під час чергового опалювального сезону в Миколаєві не буде застосовуватися економічно обгрунтований тариф на опалення в розмірі 2,5 тисяч гривень за гігакалорію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram