Миколаїв вчергове приймав учасників зимової школи з кіокушинкай карате

У Миколаєві відбулась кількаденна «Зимова школа кіокушинкай карате». До нашого міста приїхали гості з кількох регіонів України та столиці, де на сьогодні найкраще розвинена інфраструктура цього стилю східних єдиноборств.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

З 14-го по 16 січня у Фізкультурно-оздоровчому комплексі «Намив» відбувся масштабний спортивний захід — «Зимова школа кіокушинкай карате». Його мета окрім технічного семінару для підвищення стильової кваліфікації, а також переатестації спортсменів, є тренувальні збори для членів збірної України. За словами керівника «Зимової школи» та Президента Федерації Кіокушинкай карате України Дмитра Ніколаєва, національна команда цьогоріч ставить максимальні цілі на майбутній чемпіонат Європи.

З’їхалися спортсмени з п’яти регіонів України: Миколаївська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області, а також місто Київ. В рамках зимової школи у нас триває підготовка до 35-го чемпіонату Європи, який відбудеться у Миколаєві в травні цього року. Безпосередньо тут наша команда зараз і готується, — розповів Дмитро Ніколаєв.

Він зазначає, на сьогодні в збірній представлені спортсмени всіх вікових категорій, починаючи від 6-ти до 35-ти років. Зі свого боку головний тренер Юрій Галімон зауважив, впевненість у можливості наших спортсменів і надію на успіх дає те, що в національній збірній є визнані фаворити міжнародних змагань.

Тут присутні діючі чемпіони світу, призери мундіалю та європейської першості. Тому можу сказати, що ми зараз зібралися для обміном досвідом. Налаштовуємося тільки на перемогу, тим паче, що у 2021 році Україна зайняла І командне місце на чемпіонаті світу. Тому ми в піднесеному настрої і я гадаю ми маємо докласти максимум зусиль, щоб і на цьому чемпіонаті Європи Україна стала першою, — заявив Юрій Галімон.

Анастасія Давиденко, діюча чемпіонка світу і Європи, дівчина каже українська команда має потужний потенціал і відзначає, що за 8 років, які вона займається кіокушинкай географія цього виду спорту постійно розширюється. 

Мені подобається проводити спаринги зі спортсменами, які приїхали з інших регіонів України, набувати досвіду і дізнаватися щось нове і цікаве. На мою думку, ці збори є корисні, тому що ми під час тренувань взаємодіємо з представниками інших областей, — розповіла дівчина.

Одночасно з вже досвідченими спортсменами підготовку та підвищення бойового рангу проходили і молодші шанувальники киокушинкай карате, або хто захопився ним нещодавно. Тренери та керівництво федерації не виключають, що вже найближчим часом дехто з них обов’язково поповнить ряди національної збірної. 

Нагадаємо, миколаївські фехтувальники вибороли чотири медалі в юніорському чемпіонаті України на шаблях, що проходить у Києві.

Як відомо, у Паневежисі на міжнародному юнацькому турнірі «Panevėžys-2021» представники Миколаївської області вибороли чотири нагороди.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram