Фехтувальники з Миколаєва здобули медалі на юніорському чемпіонаті України

Миколаївські фехтувальники вибороли чотири медалі в юніорському чемпіонаті України на шаблях, що проходить у Києві.

Про це повідомляє «Суспільне» із посиланням на представника Національної федерації фехтування України Ганну Савчик.

Вчора 15 січня розігрувалися медалі у особистих змаганнях. Сьогодні 16 січня відбулися змагання у командній першості.

Серед чоловіків срібну нагороду отримав миколаївець В’ячеслав Дзюба, який поступився у фіналі киянину Василю Гумену з рахунком 14:15. У жінок в індивідуальній першості золото виборола Олександра Бондар із Миколаєва, яка у фіналі перемогла харків’янку Дар’ю Гонцову з різницею у три уколи — 15:12. Бронзові нагороди вибороли миколаївські шаблістки Ольга Ківало та Вікторія Коротченко. Ольга у півфіналі поступилася Олександрі Бондар — 5:15, Вікторія Коротченко у 1/2 програла Дар’ї Гонцовій — 11:15.

Нагадаємо, у Паневежисі на міжнародному юнацькому турнірі «Panevėžys-2021» представники Миколаївської області вибороли чотири нагороди.