ФОТО: Миколаївська міська рада

Миколаїв є прикладом для інших міст — Луков про рівень вакцинації в місті

Рівень вакцинації від коронавірусу в Миколаєві перевищує аналогічний показник  по країні.

Так, наразі два щеплення вже зробили 153092 особам, одне щеплення отримали 176525 миколаївців, що становить майже 40% та понад 45% населення відповідно, передає Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Миколаїв є прикладом для інших міст. Рівень вакцинації в Миколаєві досить серйозно переважає і обласний, і державний показники, – зазначив перший віцемер Віталій Луков під час апаратної наради.

Зазначається, що наразі активно проводиться вакцинація вагітних та дітей від 12 до 18 років. За інформацією начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, вже щеплено понад 1 тис. дітей та більше 150 вагітних.

Читайте також: Вакцинація проти коронавірусу в 11 разів зменшує ризик смерті від штаму Delta – Ляшко

Як повідомив віцемер Анатолій Петров, наразі вакциновано майже 100% педагогічних працівників шкіл, 96% працівників дитячих садків, 89% працівників закладів культури та 86% працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Крім того, 17 департаментів та управлінь міської ради мають 100 відсотків вакцинованих працівників. У решти структурних підрозділів міської ради показник вакцинації складає 80-95 відсотків.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за повну вакцинацію від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Їх можна буде витратити лише у певних сферах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram