Микола Капацина від «Слуги народу» заявив про підтримку Олександра Сєнкевича

Миколаївський бізнесмен, нещодавно обраний в депутати Миколаївської міської ради від партії «Слуги народу» Микола Капацина підтримає в другому турі виборів мера Миколаєва чинного міського голову Олександра Сєнкевича.

Про це він заявив виданню “НикВести”.

За його словами, Президент України Володимир Зеленський поставив перед представниками партії «Слуги народу» чітке завдання, згідно якого він і його колеги підтримають чинного мера Олександра Сєнкевича.

Я обирався разом з колегами від «Слуги народу» і перед нами президент поставив чітке завдання, це завдання ясне, і ми сьогодні підтримуємо Олександра Федоровича Сєнкевича. Але тим не менше, хто б не переміг у другому турі, завдання будь-якого депутата працювати на благо міста, працювати на його розвиток, займатися творчими процесами. Я готовий до цього. Як бізнесмен, я розумію, що будь-яка влада, яка почала щось робити повинна закінчити на цьому і довести до логічного кінця. Я бачив і бачу, чим займається Олександр Федорович Сєнкевич, я підтримую багато процесів, які він почав. В першу чергу, з благоустрою міста, – заявив Микола Капацина.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міської ради, голова фракції “Європейська солідарність” Олена Кісельова вважає, що розвиток міста можливий у разі перемоги Олександра Сєнкевича на виборах мера і закликала його підтримати.

Раніше повідомлялось, кандидат в очільники Миколаєва від партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram