МВФ. Фото - kurs.com.ua

МВФ не називає терміни отримання Україною наступного траншу

Місія МВФ має визначити політику економічного розвитку в Україні, а також проведення реформ для того, щоби завершити огляд та наблизитись до рішення щодо продовження фінансування за поточною програмою stand-by.

Про це розповів директор пресофісу МВФ Джеррі Райс, передає Укрінформ. Він підкреслив, що зараз «обговорюються питання в широкому контексті» щодо програми для України. Крім того, за його словами, місія Фонду також вивчає політику щодо економічного розвитку та реформ.

«Віртуальна місія на рівні персоналу, яка розпочала роботу наприкінці минулого року, перервалася на короткий час під час святкового періоду й потім поновила контакти і продовжує працювати зараз», – нагадав представник Фонду.

Читайте також: Кабмін запевнив МВФ, що держрегулювання цін на газ не буде

«Це є тим, що ми повинні обговорити, аби підвести фундамент для завершення огляду», – зауважив Райс.

Перед отриманням наступного траншу за програмою МВФ в Україні працює місія Фонду, яка вивчає умови виконання програми та, за результатами роботи, рекомендує Виконавчій раді МВФ прийняти рішення, чи продовжувати фінансування. Цього разу, через пандемію, місія МВФ працює в Україні у віртуальному форматі.

Нагадаємо, 29 листопада минулого року, Міжнародний валютний фонд відмовився надавати Україні екстрену фінансову допомогу і рекомендував дотримуватися вже діючої програми.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram