МОЗ заклало у бюджет зарплату лікарям від 22 до 25 тисяч, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що МОЗ при формуванні бюджету на 2021 рік заклало підвищення зарплати медичним співробітникам до 25 тисяч гривень. 

Про це пише Стопкор, посилаючись на УНН.

“Ми заклали всі ліки, які необхідні, наприклад, при лікуванні інфаркту, інсульту, або при пологах, при складних пологах, ті ліки, які потрібні в “екстренці”, – сказав Степанов.

За його словами, МОЗ заклали справедливу заробітну плату для українських медичних працівників.

Читайте також: В Україні з 1 вересня планують підвищити мінімальну зарплату

“Ми виходили з того, що ми повинні забезпечити мінімум, який необхідний для функціонування нашої медицини. Ми виходили, що заробітна плата медичного працівника – лікаря повинна складати від 22 до 25 тисяч гривень. Це середня початкова заробітна плата. Ми виходили з того, що середня заробітна плата медичної сестри повинна складати близько 17-18 тисяч гривень й молодшого медичного персоналу – не менше 12 тисяч гривень”, – розповів Степанов.

Степанов наголосив, що ця заробітна плата у різних медичних сестер та лікарів може бути різною, в залежності від навантаження, досвіду, обсягу тієї роботи, яку вони виконують, від відповідальності, яку вони беруть на себе.

Раніше Президент України Володимир Зеленський назвав суми підвищення мінімальної заробітної плати на 2020 та 2021 роки в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram