Фото: Укрінформ

МОЗ виключив можливість реєстрації російської вакцини в Україні

Російська вакцина від коронавирусу «Супутник V» не має шансів отримати дозвіл в Україні. Третя фаза її випробувань далека від завершення.

Про це написав головний санітарний лікар Віктор Ляшко в Facebook.

Він знову зазначив, що в Україні будуть дозволені вакцини, які отримали схвалення в країнах з жорсткою регуляторною політикою, а також підкреслив, що третя фаза випробувань російського зразка завершиться лише в грудні цього року.

Україна прийняла рішення про можливість реєстрації вакцин, зареєстрованих в країнах з жорсткою регуляторною політикою. Підкреслюю, тільки при зазначених умовах будемо допускати вакцини до використання. Згідно з інформацією розміщеною на сайті clinicaltrials.gov, завершення третьої фази клінічних досліджень вакцини «Супутник V» заплановано на грудень 2021, – написав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, з нагоди початку масової вакцинації у країнах ЄС у Європолі попередили про ризик шахрайства довкола нової вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2.

Як відомо, Нідерланди почнуть COVID-вакцинацію 8 cічня. Щеплення від коронавірусу у трьох містах. З 18 січня будуть відкриті 25 пунктів вакцинації – зокрема, в Амстердамі, Лейдені, Гаазі, Дордрехті, Арнемі, Бреді, Венло та Маастрихті.

Раніше повідомлялось, Президент Володимир Зеленський вважає міністра охорони здоров’я Максима Степанова міцнішим за попередників. За словами очільника країни, питання подальшого перебування Степанова на посаді міністра охорони здоров’я залежатиме від успішності вакцинації. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram