МОЗ розширить перелік професій для обов’язкової COVID-вакцинації

Міністерство охорони здоров’я України розширить перелік професій та працівників організацій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це МОЗ повідомляє у Facebook. Ідеться про проєкт наказу “Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”.

Відповідно до проєкту, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, установ і закладів, які надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей реабілітаційних закладів, підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.

Читайте також: У Миколаївській області найвищий рівень вакцинації освітян

З проєктом наказу, пояснювальною запискою, порівняльною таблицею та переліком організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, можна ознайомитись на сайті МОЗ.

У жовтні стало відомо, що стратегічна консультативна група експертів по імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендувала людям з ослабленим імунітетом отримати будь-яку додаткову дозу вакцин проти COVID-19, затверджених ВООЗ.

Крім того, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що пікові навантаження на систему охорони здоров’я припадуть з середини листопада по середину грудня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram