Фото: World Health Organization

У ВООЗ рекомендують додаткове COVID-щеплення для людей з ослабленим імунітетом

Стратегічна консультативна група експертів по імунізації (SAGE) Всесвітньої організації охорони здоров’я у понеділок рекомендувала людям з ослабленим імунітетом отримати будь-яку додаткову дозу вакцин проти COVID-19, затверджених ВООЗ.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Straits Times. Крім того, наголошується, що особам віком від 60 років і старше, які були повністю щеплені вакцинами Sinovac та Sinopharm, слід запропонувати додаткову третю дозу цих же препаратів.

SAGE рекомендувала особам з помірно і сильно ослабленим імунітетом запропонувати додаткову дозу будь-якої з вакцин від COVID-19, включених в список для екстреного застосування. Ці особи рідше реагують адекватно на вакцинацію після стандартної серії первинних вакцин і мають високий ризик важкого перебігу хвороби COVID-19, – зазначили у ВООЗ.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що пікові навантаження на систему охорони здоров’я припадуть з середини листопада по середину грудня.

Читайте також: Найближчими днями декілька областей можуть потрапити до «червоної» зони – Шмигаль

Крім того, державна комісія з надзвичайних ситуацій з 23 вересня запровадила в Україні «жовту» зону карантину. Відтоді по всій країні посилили обмеження, однак для вакцинованих будуть діяти певні пом’якшення.

Раніше міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко назвав дві умови для повторної вакцинації українців від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram