Фото: РБК

МОЗ пропонує збільшити штрафи за порушення карантину

Міністерство охорони здоров’я пропонує збільшити розмір штрафу за порушення карантину з 170 гривень до 17 тисяч гривень.

Відповідний законопроект знаходиться в парламенті, але депутати його досі не розглянули. Про це Радіо Свобода заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Кореспондент.

Читайте також: Введення жорсткого локдауна – «виключно резервний момент», – Віктор Ляшко

За словами Ляшка, потрібно, щоб порушення протиепідемічних норм каралося відразу, адже це впливає на захворюваність коронавірусом у країні.

“Ми, може, не можемо помічати, але поліція, Госпотребслужба, органи місцевого самоврядування проводять певну роботу. Чи достатньо її, або недостатньо – це вже знову ж оцінка”, – зазначив він.

Наразі в Україні розмір штрафу за порушення карантину не такий, як в європейському регіоні. Ляшко додав, що міністерство пропонує збільшити розмір штрафу з 170 гривень до 17 тисяч гривень.

“У нас 170 гривень. Хочемо підняти. Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде повторне порушення, то буде 1700 євро. Законопроект в Раді. Вона не встигла або не захотіла проголосувати до свого відпустки”, – пояснив санітарний лікар.

Як повідомлялося, за порушення комендантської години у Франції буде введено штраф у розмірі 135 євро. Повторне порушення потягне за собою штраф в 1,5 тис. Євро.

В Україні 16 жовтня коронавірусне захворювання COVID-19 підтвердили у рекордної кількості людей – 6 тисяч 410. Також відомо, що вчора 2 тисячі 194 пацієнти одужали, а 109 – померли від ускладнень.

Як відомо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів як голосувати на виборах під час карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram