МОЗ планує прискорити вакцинацію від коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я планує поєднувати етапи вакцинації, коли в Україну прибуде більше доз вакцин від COVID-19, щоб прискорити процес імунізації населення.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я (ЦГЗ) МОЗ у Facebook. 

Коли в Україну надійде більше вакцин, МОЗ планує поєднувати етапи, аби прискорити процес імунізації населення проти COVID-19, – йдеться в повідомленні.

У ЦГЗ нагадали, що 3 березня 2020 року в Україні виявили перший випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV–2. За цей рік перехворіли близько 1 млн 360 тис. людей. 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації.

Читайте також: «Це неприпустимо»: Степанов про платне лікування хворих на COVID-19

Зазначається, що з появою коронавірусної хвороби світова наука та фарміндустрія об’єднали потужності та інтелектуальні ресурси для пошуку ефективної вакцини.

Весь світ покладає надії на вакцинацію. Тепер важливо донести до людей, що вакцина – це шанс повернути нам нормальне життя, – наголосив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Нагадаємо, Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький заявив, що в Україні починається нова хвиля захворюваності на COVID-19. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram