Фото: «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

“Ніка-Тера” у 2020 році обробила понад три мільйона тонн вантажу

Миколаївський «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» відправив партію шроту соняшнику компанії «Kernel» на ринок Китаю, таким чином, обробивши більше три мільйонів тонн вантажів з початку 2020 року.

Про це повідомив начальник «МСП НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв, передає прес-служба підприємства.

Які б корективи не вносив в нашу роботу глобальний економічний спад, викликаний вірусом Сovid19, виробничі показники підприємства залишилися на докризовому рівні минулого року, – прокоментував Алім Агакішиєв. – Після того, як партія шроту соняшнику, що експортується нашим клієнтом Kernel, була успішно завантажена і спрямована на ринок Китаю, ми досягли обсягу перевалки в 3 млн тонн.

Зазначається, що завантаження балкера типу Panamax «TRANSCENDEN BRIGHT»  відбулося в два етапи. Спочатку на борт було завантажено 47,5 тис тонн шроту соняшника, а далі на рейді  на судно було додатково довантажено 15,5 тис тонн.

Фото: «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

На підприємстві вказують, удосконалена технологія перевалки шроту соняшнику в порту дозволяє відвантажувати шрот одночасно двома навантажувальними машинами на двох причалах другого вантажного району. При цьому використовується новий сучасний причальних-ваговий комплекс.

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

У  травні 2020 року порт завершив черговий етап модернізації другого вантажного району, що спеціалізується на обробці сипучих вантажів. Зокрема, порт закінчив будівництво і приступив до експлуатації сучасного причально-вагового комплексу.

Новий ваговий комплекс складається з двох технологічних ліній. Максимальна продуктивність кожної лінії – до 1800 м3 на годину. Модернізація другого вантажного району дозволила істотно збільшити пропускну здатність порту, підвищивши в цілому потенціал підприємства. Інвестиції в модернізацію вантажного району №2 перевищили понад 40 млн гривеньБудівництво вагового комплексу – є частиною масштабної програми технічного переоснащення вантажних районів порту, – йдеться у повідомленні.

Фото: «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

До порту входять чотири спеціалізовані комплекси (вантажні райони):

  • зерновий комплекс;
  • комплекс з перевалки добрив;
  • комплекс з перевалки сипучих вантажів відкритого зберігання;
  • комплекс з перевалки наливних вантажів.

За підсумками 1 кварталу 2020 року вантажообіг порту склав 1,87 млн т вантажів (на 1,5% більше показника аналогічного періоду 2019 року.

Нагадаємо, у Миколаєві завершується ремонт крупного буксиру.

Як відомо, військовий катер «Нікополь», який був у полоні РФ, відремонтували у Миколаєві.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві спустили на воду катери для ВМС.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram