Фото: Миколаїв - місто корабелів / Facebook-спільнота

У Миколаєві завершується ремонт крупного буксиру

На судноремонтному підприємстві «Південь-Судноремонт» завершується докова частина ремонту буксира «Marshall» на замовлення компанії «Рейдовий термінал Конкорд».

Про це йдеться у публікації Facebook-спільноти “Миколаїв – місто корабелів”.

Зазначається, що фахівці «Юг-Судоремонт» виконали унікальну роботу – ремонт азимутальної гвинто-стернової колонки Rolls-Royce, що зазвичай виконується виключно за участю та під наглядом виробника пристрою. Цього разу обмеження карантину не дозволили представникам Rolls-Royce прийняти участь в терміновій роботі.

Фото: Миколаїв – місто корабелів / Facebook-спільнота

Представник замовника підкреслив високу якість та оперативність робіт фахівців «Юг-Судоремонт» під керівництвом Сергія Бурковця. Відповідальна робота Миколаївських судноремонтників дозволила запобігти простою судна та затримкам в роботі компанії «Рейдовий термінал Конкорд».

Це багатоцільовий буксир арктичного класу потужністю 3650 кВт, призначений для буксирування суден й плаваючих морських споруд, проведення допоміжних операцій у акваторії порту, участі в операціях з ліквідації розливу нафти та в боротьбі з вогнем, перевезення загальних вантажів на палубі тощо. Це один з найсучасніших буксирів, що спроєктований в «Морському Інженерному Бюро» (Одесса). Під час проєктування буксирувальні випробування моделі виконувались в дослідному басейні Національного Університету Кораблебудування ім. адм. Макарова, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миколаїв – місто корабелів / Facebook-спільнота

Нагадаємо, військовий катер «Нікополь», який був у полоні РФ, відремонтували у Миколаєві.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві спустили на воду катери для ВМС.

Як відомо, Миколаївське ПКБ «Zaliv Ship Design» удосконалює майстерність інженерів-конструкторів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram