МОН показало відео з Усиком замість уроку про російську агресію

Міністерство освіти та науки 30 квітня замінило онлайн-урок про російську агресію на урок про науково-технологічну революцію за участі боксера Олександра Усика.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

30 квітня замість відеоуроку всесвітньої історії на тему «Агресія Росії проти України у 2014 році. Російсько-українська війна» показали урок про науково-технологічну революцію, знятий за участю боксера Олександра Усика.

Міністерство освіти та науки України пояснило технічними нюансами заміну онлайн-уроку про російську агресію в Україні іншим відеозаписом.

Після зйомки кожен урок проходить кілька ступенів експертизи, а також складний процес монтажної роботи. Оскільки урок, заявлений у розкладі, не був технічно підготовлений до трансляції, на жаль, довелося надати для ефіру інший урок, – йдеться у відповіді на питання Радіо Свобода.

Дивіться також: Онлайн-уроки для початкових класів також транслюватимуть на українських телеканалах

Міністерство обіцяє, що урок історії на тему російської агресії в Україні вийде пізніше. Щоправда, відомство не уточнило, коли саме.

Заняття на тему російсько-української війни обов’язково буде в ефірі телеканалів, що транслюють «Всеукраїнську школу онлайн»для 11 класу, а також на YouТube-каналі МОН після його підготовки до ефіру, – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, керівники шкіл вимагають від МОН скасувати ДПА та вписати у свідоцтва замість оцінок «звільнений».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram