Фото: Resonance.ua

Молодша школа зможе повернутися до звичного навчання після карантину, – Шкарлет

Після завершення карантину учні молодших класів зможуть повернутися до повноформатного навчання у школі.

Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Запитання, яке найчастіше чую протягом останнього тижня, звучить приблизно так: «Чи повернуться діти до шкіл і коли це станеться?» Особливо воно актуальне для батьків учнів 1-4 класів, які зараз опинилися у складній ситуації вибору між роботою та потребою допомагати дітям із навчанням. Моя позиція із цього приводу вже була озвучена. Я вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання, – заявив очільник МОН.

Що стосується учнів середньої та старшої школи, Сергій Шкарлет вважає прийнятним проведення навчання за змішаною формою, при сприятливій санітарно-епідемічній ситуації в країні.

Разом з тим, міністр освіти відзначив, що ухвалення остаточних рішень з окресленого питання не залежить від однієї особи: міністра освіти і науки або міністра охорони здоров’я.

Нагадаємо, 17 грудня, Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України.

Раніше повідомлялось, директор Миколаївського муніципального колегіуму Сергій Січко вважає, що дистанційне навчання не забезпечує якісною освітою, однак інша задовільна форма навчального-виховного процесу в умовах карантину відсутня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram