ФОТО: Міністерство освіти і науки

Рада призначила Шкарлета на посаду міністра освіти

Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України. Ряд науковців та освітян виступали проти цього призначення.

За постанову “Про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти й науки України” проголосували 226 народних депутатів України, повідомляє УНІАН.

За кандидатуру Шкарлета проголосувала мінімальна кількість депутатів, яка визначає позитивний результат. Зокрема, його підтримали 20 депутатів з фракції «ОПЗЖ», а зі «Слуги народу» – лише – 171.

Під час складення Шкарлетом присяги частина залу кричала «Ганьба», а частина гучно аплодувала. Після складення ним присяги заступник голови фракції «СН» Микола Тищенко організував депутатів для фотографування з новобраним міністром біля трибуни парламенту. В цей час мало продовжуватися засідання Верховної Ради і Дмитро Разумков робив зауваження Шкарлету, що він не має вже перебувати в сесійній залі.

Вчора Комітет ВР з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Він рекомендував сесійній залі парламенту визначитися.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram