Мій прихід у фотографію пов’язаний з народженням доньки: Аліса Бєлік в “Шо у Сільман?”

Аліса Бєлік – фотограф, експерт із контенту. Заміжня, мама двох дітей. Проживає у Києві. Працює в Україні та за кордоном.

Аліса родом із Сімферополя, до Миколаєва з родиною переїхала у з’язку з роботою. Про свою родину, знайомство з чоловіком, роботу фотографом та просування в Instagram Аліса Бєлік розповіла в “Шо у Сільман?”.

Фотографам-початківцям Аліса радить тренуватись знімати свою родину, адже і сама свого часу тренувалась фотографувати, знімаючи власних дітей.

Мій прихід у фотографію пов’язаний з народженням доньки. Я знімала її постійно, і після цього почалось, – зізнається Аліса Бєлік.

Аліса Бєлік, алиса белик, шо у сільман
Фото: ТРК “МАРТ”
Дивіться також: Стиль, бізнес, тату, реклама: дизайнерка Яна Біляєва в “Шо у Сільман?”

Сьогодні Аліса – експерт із контенту в Instagram. Вона навчає людей правильно вести сторінку в Instagram.

Instagram – це наша комунікація зі світом та суспільством. Це соціальна мережа, її створили для спілкування, а ми про це дуже часто забуваємо. В Instagram перше враження про людину формується за 2,5 секунди. Дуже важливо, щоб людина про тебе зрозуміла саме те, що ти хочеш. І в цьому полягає моя робота, – каже Аліса Бєлік.

Дивіться також: Не йду, а їду: гуморист, ведучий і кандидат у депутати Юрій Степанець в “Шо у Сільман?”

Нещодавно Аліса з родиною переїхала до Києва, однак продовжує працювати і в Миколаєві. Каже, ще не зовсім адаптувалась на новому місці, тому дуже часто приїжджає до Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram