Міська лікарня № 1 продовжує надавати допомогу пацієнтам з інсультами

В умовах боротьби з пандемією коронавірусулікарні міста продовжують приймати хворих з іншими діагнозами та надають пацієнтам ургентну допомогу. У звичайному режимі працює і ангіоневрологічне відділення на базі Міської лікарні № 1.

Наразі у відділенні допомогу отримують 17 пацієнтів з інсультами, про це йдеться в сюжеті телеканалу “МАРТ”.

Ми працюємо за повним графіком – 24/7. У нас вдень працює шість лікарів, уночі – один черговий лікар, який надає допомогу хворим з інсультом. Карантин нам не заважає, – каже завідувач ангіоневрологічного відділення Володимир Нікулін.

Дивіться також: Ексклюзивні кадри: Лікування хворих на COVID-19 у Міській лікарні № 1

Відділення розміщене в окремій будівлі, тож пацієнти, переконує Володимир Нікулін, перебувають у повній безпеці і жодним чином не перетинаються із тими, у кого виявили коронавірус.

Для нас виділені “чисті” вікна для обстеження пацієнтів, у тому числі рентген, УЗІ або інше дослідження. Комп’ютерна томографія, яка проводиться безкоштовно для всіх пацієнтів 24/7, теж в ізольованому приміщенні, – запевняє лікар.

Ангіоневрологічне відділення Міської лікарні № 1 оснащене усією необхідною сучасною апаратурою. Воно отримало пакет медичних послуг від НСЗУ на лікування хворих з інсультами.

Ми можемо обходитись без реанімації, крім окремих випадків, коли пацієнту необхідна штучна вентиляція легень. Пацієнти отримують повний набір допомоги. Наразі ми готові проводити “золотий стандарт” лікування ішемічного інсульту, – розповідає Володимир Нікулін.

Нагадаємо, у миколаївському онкоцентрі з’явилося обладнання з виявлення меланом на ранніх стадіях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram