ФОТО: ОДА

У миколаївському онкоцентрі з’явилося обладнання з виявлення меланом на ранніх стадіях

У травні 2020 роки для онкоцентру Миколаєва придбали і ввели в експлуатацію систему для цифрової дерматоскопія mikro DERM D200evo.

Ця система дозволить детальніше оглянути види шкірних захворювань, а також завдяки обладнанню можна розпізнати онкологічні захворювання шкіри, повідомляють у пресслужбі миколаївської ОДА.

Лікарі зазначають, що завдяки цьому пристрою можна більш детально оглянути усі види шкірних утворень. Наприклад, родимки, папіломи, бородавки. Обладнання здатне розпізнати онкологічні захворювання шкіри на самих ранніх стадіях. Адже меланома відома тим, що частіше за все виглядає як звичайна родимка і через це діагностується дуже піздно.

Раніше усі утворення оглядали з допомогою лупи і бачили лише верхній шар утворення. А зараз через дерматоскоп шкірні покриви видно наскрізь, що дозволяє оцінити те, що відбувається в самих нижніх шарах.

Використовуючи дерматоскоп, лікар онкоцентру може точно оцінити новоутворення і визначити його дані за міжнародною класифікацією меланом. Також з його допомогою можна простежити чи прогресує підозріле шкірне утворення. Ще одним значущим фактором є можливість даного обладнання накопичувати, систематизувати та зберігати, та найголовніше – аналізувати отримані фотоматеріали.

Нагадаємо, вже понад два тижні Міська лікарня № 1 приймає хворих на коронавірус. Госпітальну базу тут розгорнули 10 серпня. За цей час інфекційні відділення закладу прийняли 157 хворих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram