Фото: REUTERS

Мінцифри обговорило з Apple запуск цифрових документів

Команда Мінцифри на чолі з міністром Михйлом Федоровим зустрілась із топменеджером Apple Марком Ленноном – обговорили, зокрема, досвід Apple проведення електронного перепису населення та розвиток цифрової грамотності.

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри у Telegram, передає портал Економічна Правда. Зазначається, що директору зі взаємодії з органами державної влади країн та регіонів Apple Леннону презентували застосунок, портал та нові послуги в Дії.

На зустрічі обговорили досвід Apple проведення електронного перепису населення. А також допомогу з цифровізацією ветеранських сервісів, розвиток цифрової грамотності, цифрові послуги у сфері охорони здоров’я тощо, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві додають, що Леннона “приємно вразив прогрес цифровізації в Україні”.

Читайте також: Субсидії, пенсії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

“Зокрема, перший офіційний цифровий паспорт у світі у Дії та технологія Дія.Підпису. Він зазначив, що треба створити робочі групи для обміну досвідом з цього питання, оскільки Apple останнім часом працює над впровадженням таких технологій.

Наразі Apple зацікавлені в обміні досвідом не лише щодо впровадження цифрових документів, а й технологій Дія.Підпис, сплати штрафів та податків у Дії”, – заявив також Федоров.

Компанія активно розвиває функціонал Apple Wallet щодо електронних документів. Буквально у вересні запустили Digital ID та цифрові водії для мешканців двох штатів – Арізони та Джорджії.

Надалі планують запровадити технологію на території всіх Штатів. Готуємо разом робочу групу з цього питання, – резюмував він.

Нагадаємо, що у листопаді у застосунку “Дія” з’явився COVID-сертифікат для тих, хто перехворів на коронавірус. Без офіційної фіксації перенесеної хвороби у реєстрі сертифікат не підтягнеться. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram