Фото: УНІАН

Субсидії, пенсії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг “Дія” сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

Відтепер оформити субсидії, призначити або перерахувати пенсії, отримати довідку про страховий та трудовий стаж можна онлайн у “Дії”. Щойно презентували 7 нових соціальних послуг, – написав він.

Віцепрем’єр додав, що відтепер можна за 30 хвилин заповнити заяву для отримання субсидії на порталі “Дія” та підписати своїм КЕП. Заява автоматично надійде до органів соцзахисту, які призначають субсидії. Крім того, субсидія на більшість видів послуг ЖКГ продовжуватиметься автоматично, якщо протягом року нічого не змінилося.

Читайте також: «Дія» запускає зміну місця проживання онлайн у тестовому режимі

Довідки ОК-5 та ОК-7 про трудовий і страховий стаж, витяг з реєстру застрахованих осіб і довідку про доходи пенсіонера можна також отримати онлайн — через портал “Дія”. За словами Федорова, вони є одними із найзатребуваніших в Україні, і щороку їх видають близько 3 млн.

Нагадаємо, що у листопаді у застосунку “Дія” з’явився COVID-сертифікат для тих, хто перехворів на коронавірус. Без офіційної фіксації перенесеної хвороби у реєстрі сертифікат не підтягнеться. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram