Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Мінрегіон погодив виділення коштів на будівництво дитсадка у мікрорайоні Миколаєві

У четвер, 18 лютого, комісія при Міністерстві розвитку громад і територій України погодила фінансування проекту дитячого садка в мікрорайоні Північний у Миколаєві.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва у Facebook.

Це спільна перемога міського голови Олександра Сєнкевича і губернатора Віталія Кіма, Миколаївської міської ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, народних депутатів України, Управління капітального будівництва і Агенції розвитку Миколаєва, яке надавало технічну підтримку цьому процесу, – відзначили в агентстві.

Фото: Агенція розвитку Миколаєва
Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Там нагадали, що проект передбачає будівництво нового дитячого садка по вул. Променевій у мікрорайоні Північний. Заклад буде розрахований на 270 дітей, 14 груп і 54 робочих місця.

На будівництво дитсадка Миколаїв потенційно може отримати додаткове фінансування від Державного фонду регіонального розвитку у розмірі понад 70 млн. грн.

Варто зауважити, що проектом бюджету Миколаєва на 2021 рік передбачено виділення 700 тисяч гривень на роботи з будівництва нового дитячого садка у мікрорайоні Північний.

Нагадаємо, дитячий садочок № 87, реконструкція якого розпочалась у 2018-му році і здійснюється за кошти міського бюджету, потрапив до списку об’єктів «Великого будівництва» президента.

Раніше повідомлялось, у грудні 2020 року стало відомо, що у мікрорайоні Північний ввели в експлуатацію нову сімейну амбулаторію. Капітальний ремонт приміщення виконали на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міськради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram