У мікрорайоні Північний відкриють сімейну амбулаторію

Нова сімейна амбулаторія незабаром розпочне працювати у мкр. Північний. У грудні поточного року її введуть в експлуатацію. Капітальний ремонт приміщення виконали на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міськради.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Сімейна амбулаторія розташована по вул. Архітектора Старова, 4-А. Ії загальна площа – 523 квадратні метри. Там створено комфортні умови як для відвідувачів, так і для медиків: розташують кабінети для сімейних лікарів, кімнати для денного стаціонару, дитяче відділення. Також продумали окремий вхід для людей з інвалідністю.

Згідно експертного висновку об’єкт повинен був ремонтуватися 7 місяців, однак завдяки оперативності підрядника роботи, фактично, виконано за 3,5 місяці. Через тиждень ми будемо подавати документи для введення в експлуатацію об’єкту, – повідомив Григорій Патока.

Оглянув завершення капітального ремонту амбулаторії у мікрорайоні Північному Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Мікрорайон Північний дуже динамічно розвивається. Однак тут досі не було сімейної амбулаторії. Щоб виправити ситуацію, на замовлення міської влади розпочався капітальний ремонт будівлі на вул. Архітектора Старова. Роботи вже на завершальній стадії. Плануємо відкрити цю амбулаторію до кінця поточного року, – зазначив Олександр Сєнкевич.

За словами  начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, пацієнтів тут прийматимуть 4 сімейні лікарі та 2 педіатри.

Вартість капітального ремонту приміщення амбулаторії складає 5 мільйонів 600 тисяч гривень.

Як раніше повідомлялось, незабаром у Миколаєві відкриють нову сімейну амбулаторію у Матвіївці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram