Незабаром у Миколаєві відкриють нову сімейну амбулаторію

У мікрорайоні Матвіївка завершили будівництво нової сімейної амбулаторії № 5 Центру первинної медико-санітарної допомоги№ 4. Замовник робіт – управління капітального будівництва Миколаївської міської ради.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Одноповерхову будівлю зводили з нуля, від фундаменту до так званої «коробки» майбутньої амбулаторії. Менше ніж рік тому на цьому місці був пустир, а вже до кінця 2020 року функціонуватиме новий лікувальний заклад для пацієнтів з усього мікрорайону.

В амбулаторії проєктом передбачено реєстратуру, маніпуляційні, окреме відділення для дітей. На об’єкті, крім теплового вузла та теплових котлів, буде сонячний вакуумний колектор, який дасть змогу економити кошти на підігріві води, – підкреслив Григорій Патока.

Загальна площа об’єкта складає 855 квадратних метрів. Кошторисна вартість – понад 13 мільйонів гривень.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відвідав об’єкт та перевірив хід виконання робіт.

Я поставив завдання відкрити сімейні амбулаторії в усіх віддалених районах міста, аби медичні послуги були доступні для миколаївців.Амбулаторія в Матвіївці практично готова. Плануємо її відкрити поточного року. Це буде сучасний медичний заклад з необхідним обладнанням. Крім того, в амбулаторії буде розташовуватися аптека, чого дуже не вистачало мешканцям мікрорайону, зазначив Олександр Сєнкевич.

Загальна площа об’єкта перевищує 800 квадратних метрів.

Нагадаємо, що вже в поточному році в мікрорайоні Північному почне працювати нова амбулаторія.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram