Фото - К. Олійник

МФК Миколаїв у Дніпрі розгромив ВПК-Агро

Команда Іллі Близнюка забила супернику чотири м’ячі.

У матчі 12-го туру Першої ліги в Дніпрі ВПК-Агро на стадіоні Метеор приймав Миколаїв, пише Sport Arena. Гості відразу дали зрозуміти, хто фаворит в цьому матчі. Корабели на перших же хвилинах створили небезпечний момент – Сергій Кравченко скинув під удар Владиславу Охрончуку, а той приблизно з лінії штрафного вистрілив у поперечину воріт Шеліхова.

Трохи пізніше знову Кравченко доставив м’яч партнеру, на цей раз Руслану Паламару, але й тому не вдалося потрапити у ворота, причому вже з поліпшеною позиції в штрафному. Відзначимо, що потім через отриману травму воротар Миколаєва Лободров поступився своїм місцем на полі Аміру Агаларову.

Атаки команди Іллі Близнюка втілилися в гол на 23-й хвилині. Близько півкола Микола Ляшенко збив Вадима Яворського, а Богдан Куксенко просто прекрасно реалізував штрафний удар, пробивши класно в дальній кут воріт Дениса Шеліхова. 1:0 – без шансів для воротаря ВПК-Агро. Пізніше Охрончук міг забивати другий м’яч своєї команди, але не дістав до передачі партнера з флангу. Також небезпечно на чужі ворота ближче до кінцівці першої половини вибігав Яворський, але не зміг впоратися з Шеліховим.

Уже на старті другої половини підопічні Сергія Соловйова заробили небезпечний штрафний, але Богдан Шмигельский не зумів влучити у ствір воріт Агаларова, пробивши над поперечиною. Трохи пізніше з лінії штрафного пробивав Іван Будняк, але його спробу заблокували. Як би там не було, ВПК-Агро після виходу з роздягальні помітно пожвавився.

У другому таймі також стався незвичайний, але неприємний епізод. Один з гравців Миколаєва ненавмисно зачепив юного боллбоя близько бічної лінії. Тому знадобилася медична допомога, а потім хлопчика і зовсім забрали на ношах. Практично відразу після цього епізоду Миколаїв забив другий м’яч і зміцнив свою перевагу: здорово по флангу прорвався вперед Яворський і зробив передачу на Богдана Куксенка, а той красиво вистрілив зльоту без шансів для воротаря. Дубль гравця Корабелів – 2:0.

На цьому Миколаїв не зупинився, продовжуючи атакувати і створювати моменти біля воріт новачка Першої ліги. Третій м’яч влетів у сітку ВПК-Агро на 74-й хвилині, коли воротар господарів Шеліхов перервав небезпечний простріл від Кравченка, але м’яч відлетів точно до Руслану Паламаря, а той скористався таким “подарунком долі” і добив круглого у сітку. 3:0 для гостей. Господарі відповіли ударом головою у ворота з боку Кічі – легко для Агаларова.

Наостанок Миколаїв забив ще й четвертий м’яч – Дмитро Сула пробив з-за меж штрафного точно в дальній кут Шеліхова. Цілком справедливий розгром в матчі різних за класом колективів, який дозволив Миколаєву піднятися на шосте місце турнірної таблиці Першої ліги. ВПК-Агро займає 13-й рядок.