Фото - К. Олійник

МФК Миколаїв на виїзді програв Чорноморцю

Південне дербі залишилось за командою Сергія Ковальця – 2:0.

МФК Миколаїв у 10-му турі Першої ліги зазнав виїздної поразки від одеського Чорноморця. Корабели пропустили швидкий гол – на третій хвилини відзначився Ковбаса.

Господарі продовжували атакувати і створили ще декілька небезпечних атак поблизу володінь Лободрова. Корабели відповіли ударом Кравченко, але на місці був Підківка, ще один момент загубив Яворський. А наприкінці тайму Чорноморець провів другий гол – дублем відзначився Ковбаса.

По перерві Прядун в падінні замикав подачу з правого краю – невдало. Чорноморець відповів класним ударами Авагімяна, Бугая та Клименко. У Корабелів могли забивати той ж таки Прядун і Паламар – повз ворота.

0:2 – МФК Миколаїв зазнав першої за останніх шість турів поразки. У наступному турі команда Іллі Близнюка зіграє против Кремня.

Чорноморець (Одеса) – МФК Миколаїв – 2:0

Голи: Ковбаса, 3, 38