Фантастичний гол Кулинича приніс МФК Миколаїв звитягу над Прикарпаттям

Трудова перемога команди Іллі Близнюка на виїзді залишила Корабелів у групі лідерів Першої ліги.

МФК Миколаїв матч 9-го туру Першої ліги провів з Прикарпаттям. Враховуючи “червону” карантинну зону, куди потрапила команда з Івано-Франківська, матч було вирішено провести у Калуші.

Корабели з перших хвилин захопили ініціативу – моменти мали Яворський та Паламар, у відповідь господарі створили шанс Конкольняка, але хавбек зі штрафного поцілив у сітку воріт із зовнішньої сторони.

По перерві Миколаїв вийшов з бажанням забити швидкий гол – атаки гостей спричинили фантастичний удар від Кулинича на 55-й хвилині гри з дальної відстані у ближній верхній кут воріт Середюка.

Корабели утримали перевагу, не зважаючи на травму Мельничука. Шанс змінити рахунок на табло мали як івано-франківці (Борисевич, Вацеба), так і підопічні Близнюка (Яворський, Кушніренко). 1:0 – Миколаїв здобуває четверту перемогу в сезоні і укріплюється у зоні лідерів.