Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харківський Металіст 1925

У домашньому матчі 27-го туру Першої ліги МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харків’ян завдяки хет-трику Яворського.

Передувала матчу сумна новина – на минулому тижні від COVID-19 помер лікар М-1925 та національної збірної України Антон Худаєв. Вшанували пам’ять “Ашота” хвилиною мовчання та символічними футболками із зображенням Худаєва.

Знатний перший тайм вийшов у господарів. Один з небезпечних моментів завершився голом у ворота гостей: фантастичне переведення м’яча від Паламара, Кравченко прострілив на лінію воротарської, де Яворський випередив Поспєлова – 1:0!

Перед перервою Металіст 1925 відігрався. На кутовий від Ямполя пішов Дмитро Поспєлов і здорово завершив, відправивши головою м’яч у ворота – 1: 1.

Другий тайм розпочався з голу Миколаєва: отримавши м’яч від Охрончука, рушив вперед Черепущак і засадив в штангу, але відскік вийшов як раз на лівий край штрафного майданчика, де чергував Яворський – 2:1.

Господарі не довго тішились перевазі у рахунку. Понеслися атаки і Металіст 1925 відігрався вдруге в матчі. Дерек став автором ассисту, а Лукас легко розібрався с Ляшевським та з гострого кута зумів поцілити між ногами Агаларову – 2:2!

Однак корабели не дали гостям довго тішитись забитим голом. Черепущак сміливою низової передачею розрізав редут харків’ян, Кравченко навісив, а Вадим Яворський головою в падінні переправив м’яч у ворота – 3: 2.

Пристрасті у матчі загострились. На 77-й хвилині Металіст 1925 залишився у меншості після вилучення Лукаса Вентури за небезпечний фол проти Агаларова.

47 очок залишається у Металіста 1925 та 29 очок у миколаївців – корабели закріпилися на дев’ятому місці.

Нагадаємо, підопічні Іллі Близнюка у домашньому матчі 27-го туру Першої ліги зуміли здолати одного з претендентів на підвищення у класі (3:2).

Раніше повідомлялось, МФК Миколаїв не зміг перемогти лідера Першої ліги Інгулець.