Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв не зміг перемогти лідера Першої ліги Інгулець

19 липня на ЦМС МФК Миколаїв під керівництвом Іллi Близнюка зіграв з Інгульцем. Корабели хоч і вели в рахунку вдома, за короткий відрізок втратили непогану нагоду здобути очки.

На відміну від двох попередніх домашніх матчів, цей матч проводили вже не на головному стадіоні, а на тренувальному.

Що стосується ротацій, які були проведені після попередніх матчів, то вперше вийшов в стартовому складі гостей танзанієць Мкомола. Господарі ж виставили молодих Черепущака і Ляшевського на позиціях флангового півзахисника і захисника. А от капітан команди Ковальов опинився на лаві запасних.

Можливостей забивати у МФК Миколаїв було придостатньо, проте то Кравченко неточно пробивав, то Ляшевський – ще більш неточно.

У першому таймі єдиний гол, який і відкрив рахунок. Швидка контратака на 32-й хвилині. Паламар загострив момент своєю передачей на Яворського, а форвард Корабелів випередив Павлова та Шуста – 1:0!

В другому таймі команда гостей активізувалась. Інгульцю вдалось не тільки зрівняти рахунок, а й закріпти лідерське місце.

першу майже в центрі поля за м’яч поборовся Запорожець, Балан підібрав і з правої ноги пальнув метрів з 25-ти в дальній кут – 1: 1.

Нічийний рахунок залишався на табло не довго. На 53-й хвилині, подачу Бартуловіча замкнув Ніка Сітчінава – 1:2.

53 очка у Інгульця – він зберігає лідерство. МФК Миколаїв з 23 очками втратив шанс наздогнати Прикарпатя.

Нагадаємо, корабели під керівництвом Іллi Близнюка провели ще одну гру у поточному чемпіонаті Першої ліги.

Раніше повідомлялось, МФК Миколаїв вперше зазнали поразки під керівництвом Іллі Близнюка, не перегравши оппонентів з Києва Оболонь-Бровар у матчі 23-го туру Першої ліги.