Автор фото: Каріна Олійник

МФК “Миколаїв” вдома поступився Інгульцю

Корабели під керівництвом Іллi Близнюка провели ще одну гру у поточному чемпіонаті Першої ліги. МФК Миколаїв не зміг перемогти лідера Першої ліги «Інуглець».

МФК Миколаїв здивував з перших хвилин. У запасі опинились відразу декілька провідних гравців: хавбек та капітан Корабелів – Андрій Ковальов, вінгер Владислав Войцеховський та опорник, який останнім часом грає лівого бека – Богдан Куксенко. Натомість, з перших хвилин з’явились Владислав Ляшевський, Руслан Паламар, Юрій Черепущак та Владислав Росляков.

Інгулець активно розпочав гру – на вістрі був Загальський, який двічі небезпечно пробивав по володіннях Шеліхова.

Миколаїв не поспішав володіти ініціативою і чекав свій шанс у контрнаступах. В одному з них пробивав Ляшевський – над поперечиною. Ще один момент був після падіння Черепущака у штрафній гостей, проте обійшлося без пенальті.

А ось що вийшло у господарів, так це швидка контратака на 32-й хвилині. Паламар загострив момент своєю передачей на Яворського, а форвард Корабелів випередив Павлова та Шуста – 1:0!

Дивіться також: Світоліна виграла турнір у Берліні

Після перерви команда “Інгульця”, вже з Бартуловичем, Мiшуренко в складі, активізувалася. Досить швидко Інгулець не тільки зрівняв рахунок, а й вийшов вперед. Спершу майже в центрі поля за м’яч поборовся Запорожець, Балан підібрав і з правої ноги пальнув метрів з 25-ти в дальній кут – 1: 1.

Нічийний рахунок залишався на табло не довго. На 53-й хвилині, подачу Бартуловіча замкнув Ніка Сітчінава – 1:2.

МФК “Миколаїв” – ФК “Інгулець” – 1:2.

Голи: Яворський Вадим 32’, Балан Денис 47’, Сітчінава Ніка 57’

ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ: Порох Богдан 90+1’

МФК Миколаїв (старт): Шеліхов, Ляшевський, Кушніренко, Порох, Ульянов, Вітенчук, Росляков, Черепущак, Паламар, Кравченко, Яворський. Запасні: Агаларов, Куксенко, Березянський, Парцванія, Войцеховський, Ковальов, Біневський, Швець, Пасічник, Гончар. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Інгулець (старт): Шуст, Запорожець, Загальський, Мкомола, Павлов, Балан, Щедрий, Сітчінава, Лупашко, Синьогуб, Семенко. Запасні: Льопка, Мішуренко, Козак, Бартуловіч, Коваленко, Фатєєв, Коробка, Кучеренко, Плохотнюк, Квасний. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Нагадаємо, МФК Миколаїв вперше зазнали поразки під керівництвом Іллі Близнюка, не перегравши оппонентів з Києва Оболонь-Бровар у матчі 23-го туру Першої ліги.