Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв розписав бойову нічию у матчі з Рухом

Матч МФК Миколаїв – Рух, що проходив вперше за довгий час на на основному полі Центрального міського стадіону, завершився результативною нічиєю.

Попри спекотну погоду у Миколаєві гості з перших же хвилин заволоділи м’ячем і територією. Миколаїв відповів невдалим ударом Ковальова на 20-й хвилині – повз ворота. Рух продовжував атакувати.

На 36-й хвилині перший удар у ствір воріт від “Миколаєва” призвів до голу. Яворський пробив в один дотик – 1:0!

Після перерви “Рух” почав активно йти вперед. Декілька навісних передач, а вже на 52-й хвилині гості відігрались. Русин зрівняв рахунок у матчі.

Наприкінці матчу Русин  втратив ідеальний шанс вирвати для своєї команди перемогу, але з меж воротарського майданчика не поцілив у напівпорожні ворота.

Фінальний свисток – бойова нічия!  Команда Івана Федика не зуміла повернути собі перше місце і всього лише зрівнялася з “Інгульцем. Корабели мають 22 очки, посідають 11-те місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, дебютний гол Вадима Яворського не допоміг Корабелам здобути другу перемогу поспіль.

Раніше повідомлялось, МФК Миколаїв розгромив Прикарпаття у першому матчі після рестарту Першої ліги.