Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв і Рух розійшлися результативною нічиєю

Дебютний гол Вадима Яворського не допоміг Корабелам здобути другу перемогу поспіль.

Коуч МФК “Миколаїв” Ілля Близнюк не змінив стартовий склад у порівнянні з попереднім поєдинком проти “Прикарпаття”: Шеліхов зайняв місце у воротах, пару центрбеків склали Кушніренко та Порох, на флангах – Ульянов та Куксенко; в центрі поля трикутник склали Ковальов, Вітенчук та Охрончук, два вінгери – Войцеховський та Кравченко, а на вістрі з’явився Яворський.

“Рух”, для якого це був перший матч після рестарту сезону (минулого тижня львів’яни не грали через спалах коронавірусу у клубі), вийшов у такому складі. У воротах з’явився Бандура, а далі Рух здивував – тріо центрбеків (Заставний, Дуць, Білий), місця на флангах зайняли Синиця і Бойчук, у центрі поля глибше за усіх розташовувався Копина, трохи вище – Мартинюк, та Калюжний (травмований Брікнер), а на вістрі Русин діяв під Кондраковим.

Уже на першій хвилині гості створили перший момент – після навісу з корнера від Русина на ударній позиції опинився Кондраков, але його удар забрав Шеліхов. Миколаїв відповів невдалим ударом Ковальова на 20-й хвилині – повз ворота. Рух продовжував атакувати: відзначимо удар Синиці, який заблокував Ульянов.

Наступна атака – навіс Русина з кута поля, Дуць продовжив траекторію польоту м’яча, після чого Кондраков знову завдавав удару по воротах миколаївців – Шеліхов на місці.

Але на 36-й хвилині перший удар у ствір воріт від “Миколаєва” призвів до голу. Ульянов, здавалось, просто віддавав передачу вперед, аби запобігти ауту для “Руху”, проте Яворський нав’язав боротьбу Білому і в один дотик пробив – Бандура зреагував, але м’яч, підтрибуючи, закотився у ворота гостей – 1:0!

Після перерви “Рух” почав активно йти вперед. Декілька навісних передач, а вже на 52-й хвилині гості відігрались – навіс Кондракова на Бойчука, а той виграв верхову дуель у суперника і скину на Русина. Форвард не залишив шансів Шеліхову – 1:1.

Відразу господарі могли відігратись, але удар-простріл від Куксенко не завершився голом. Далі гра перейшла у більш спокійний темп гри – обидві команди не поспішали змінювати рахунок у грі. Відзначимо удари Ковальова та Синиці – з ними упоралися голкіпери. Ще один удар завдав Русин зі штрафного – над поперечкою.

Фінального штурму команди не створили – запам’ятався лише неточний удар від Кравченко. 1:1 – бойова нічия.