Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

МФК Миколаїв розгромив Прикарпаття у першому матчі після рестарту Першої ліги

Фото – Каріна Олійник

П’ять м’ячів від Миколаєва та два вилучення у Прикарпаття: впевнений дебют Іллі Близнюка на чолі Корабелів.

Вболівальники миколаївської команди дочекались відновлення сезону у Першій лізі і вперше з листопада минулого року побачили офіційний матч своїх улюбленців. До того ж, цей матч став символічним для коуча Корабелів Іллі Близнюка, який дебютував на чолі МФК Миколаїв у Першій Лізі.

З перших хвилин у старті господарів з’явилось відразу чотири новачки – Шеліхов, Ульянов, Охрончук і Яворський. Миколаївці активно провели старт зустрічі: слід відзначити удар зі штрафного у виконанні Куксенко, проте м’яч пролетів поруч із стійкою воріт Піцана.

На 20-й хвилині господарям вдалось відзначитись голом. Кравченко заробив перспективний штрафний і миколаївські досить дотепно його розіграли. Куксенко повз стінку віддав точну передачу на Ковальова, а капітан МФК Миколаїв легко переграв Піцана – 1:0!

Відразу ж Миколаїв міг подвоювати перевагу, проте Кравченко не спромігся завершити атаку, яку розігнали Яворський та Ковальов. Але гості «допомогли» своїм опонентам відчути ритм гри – Бойко «зрізав» Войцеховського поблизу власної штрафної та отримав червону картку. Миколаївці впевнено використали більшість – феєричний штрафний розіграло тріо Ковальов, Куксенко та Кравченко. Перший удар від Сергія кіпер гостей потягнув, проте форвард Миколаєва був першим на добиванні – 2:0!

А вже через чотири хвилини на табло тренувального поля комплексу «Центральний міський стадіон» загорілась «трійка»! Яворський розкрутив оборонця гостей і віддав на Войцеховського, який прибрав суперника і чітко пробив у дальній кут Піцана!

Суттєві зміни до матчу внесла шалена злива у Миколаєві. Фактично за декілька хвилин над полем затягнуло хмари та небесна канцелярія не залишила жодних шансів на «сухий» матч для гравців. Під акомпанемент дощу гості зуміли відіграти один м’яч – Дитко чітко пробив зі штрафного, чим застав зненацька Шеліхова.

По перерві гра змінилась у зв’язку з дощем та станом газону. Команди все більше схилялись до довгих передач, аніж до комбінаційного футболу. Прикарпаття у другій половині матчу намагалось швидше відіграти бодай один м’яч.

У свою чергу, Миколаїв зумів збільшити перевагу у рахунку. Ковальов заробив пенальті (Бочкур порушив правила), а Кушніренко впевнено з «точки» розвів м’яч та Піцана по різних кутах – 4:1.

Після голу від Кушніренко гра фактично зупинилась. Миколаївці вже не поспішали йти в атаку, а прикарпатці, здається, прийняли поразку.

Матч гості завершували вдевятьох – ще одне вилучення у складі Прикарпаття отримав Кузьмин за фол проти Вітенчука.

Миколаївці довершили звитягу індивідуальним голом від форварда Черепущака, який відзначився у компенсований час.

5:1 – Миколаїв впевнено розбив Прикарпаття у першому матчі після рестарту сезону у Першій лізі. Підопічні Близнюка обійшли команду «рідного міста», закріпившись на 11-й позиції у турнірній таблиці.

Нагадаємо, «Шахтар» вчетверте поспіль став чемпіоном України з футболу.

Раніше повідомлялось, помер екс-гравець МБК Миколаїв Джастін Лав.