Мер Миколаєва заявив про готовність міста протистояти коронавірусу

Автор – Олександр Матюшенко, оператор – Олексій Семенуха

12 березня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів брифінг, в ході якого розповів про ситуацію з коронавірусом в Україні і про готовність міської влади до боротьби з інфекцією.

За його словами, в Миколаєві не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус або будь-якої іншої невідомої хвороби.

У Миколаєві зареєстрованих випадків на коронавірус немає. Сьогодні ми допрацювали протокол комісії техногенної екологічної інспекції та надзвичайних ситуацій і всім профільним організаціям роз’яснили, що їм робити і яким чином діяти в разі виявлення вірусу, – сказав Олександр Сєнкевич.

Міський голова повідомив, що на виконання постанови Кабміну всі установи освіти закриті на карантин до 3 квітня. У дитячих садках будуть організовані чергові групи для дітей, батьки яких не можуть залишити дітей вдома або взяти на роботу.

Дивіться також: Що потрібно знати про коронавірус – рекомендації головного лікаря Миколаївської ЛШМД 

Олександр Сєнкевич закликав жителів Миколаєва зберігати спокій і не збиратися в місцях скупчення людей.

Маски, які масово скуповують сьогодні люди, не рятують від коронавіруса. Ми приводимо в повну готовність міські медустанови. Хоч, ми й не готувалися до коронагрипу, але, хочу нагадати, що у нас останній рік був роком медицини. За цей час нам вдалось підготувати і оновити медобладнання. В першу чергу прошу зберігати спокій та не збиратися в місцях скупчення людей, – повідомив Олександр Сенкевич.

Нагадаємо, у Києві оголошено карантин через коронавірус.

Як відомо, українець намагався перевезти 10 тисяч медичних захисних масок.

Раніше повідомлялось, у Чернівцях госпіталізували ще одного чоловіка з підозрою на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram