Фото: Діалог.UA

У Києві оголошено карантин через коронавірус

Із 12 березня у Києві запроваджують карантин через поширення коронавірусної інфекції.

Про це 11 березня заявив у відеозверненні мер міста Віталій Кличко.

Кличко зазначив, що протиепідемічні заходи включатимуть обмеження освітнього процесу у закладах загальної та вищої освіти. У зв’язку з цим, у столиці забезпечується дистанційне навчання. Карантин стосуватиметься також дитячих садків, мистецьких і спортивних шкіл.

Окрім того, обмеження стосуватимуться масових заходів у столиці: концертів, конференцій і кіносеансів. Кличко додав, що закритими будуть розважальні центри та розважальні зони у шопінг-молах.

Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня, – пояснив мер Києва

Варто зазначити, обмежувальні протиепідемічні заходи встановлюють місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування за поданням відповідного головного державного санітарного лікаря у разі, коли в окремому населеному пункті, у дитячому виховному, навчальному чи оздоровчому закладі виник спалах інфекційної хвороби або склалася неблагополучна епідемічна ситуація, що загрожує поширенням інфекційних хвороб.

Раніше повідомлялось, що у зв’язку з поширенням коронавірусу ВООЗ обговорила можливість проведення Літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо без глядачів.

Дивіться також: В українських аптеках продаватимуть тест-системи на коронавірус

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram