Менше $17 за барель – ціни на нафту продовжують історичне падіння

Ціни на нафту знижуються на тлі побоювань перевиробництва і затягування процесу відновлення промисловості, а також зростання комерційних запасів у США.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля червневої нафти Brent становила $ 16,61 (-14,07%). Барель червневої нафти WTI торгувався по $ 11,20 (-3,20%). Попередні торги завершилися на рівні $ 19,33 і $ 20,43 відповідно.

Колапс ринку, що почався в понеділок з історичного падіння нижче нуля травневих ф’ючерсів на WTI, поширився у вівторок на червневі контракти, а також на європейську Brent і угоди на спот. Це показало, що мова йде не про технічний збій, а про зміцненні ринкової тенденції.

Учасники ринку переконані, що компанії-виробники занадто повільно реагують на зміну кон’юнктури.

Попит на ринку скорочується в 2-3 рази швидше, ніж пропозиція, і в цій ситуації обвал цін – жорсткий, але ефективний спосіб змусити виробників залишити нафту під землею, – заявив президент консалтингової фірми Rapidan Energy Боб МакНеллі.

Читайте також: «Укроборонпром» розділять і ліквідують

Міністри “ОПЕК+” провели 21 квітня екстрену телефонну конференцію, щоб обговорити крах ринку. Хоча коаліція не оголошувала про нові заходи, що виходять за рамки скорочення виробництва на 9,7 млн ​​барелів на добу. (б / д), деякі виробники на чолі з Саудівською Аравією розглядають можливість скорочення видобутку до 1 травня – дати офіційного початку реалізації угоди “ОПЕК+”.

Президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація працює над планом надання фінансової допомоги нафтовій галузі, щоб запобігти втраті робочих місць.

Галузь продовжує боротьбу з надлишком пропозиції, оскільки пандемія COVID-19 і далі скорочує попит на паливо, – зазначив Дональд Трамп.

Американський інститут нафти (API) оголосив про збільшення комерційних запасів нафти в США за підсумками минулого тижня на 13,226 млн бар.

Нагадаємо, МВФ представив план порятунку глобальної економіки.

Як відомо, G20 вивільнила $20 мільярдів заборгованості для найбідніших країн.

Раніше повідомлялось, ліки, паливо та продукти харчування впали в ціні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram