Шампанське. Фото - Pixabay

Медики назвали дозу шампанського, яка корисна для здоров’я

У певній кількості шампанське може бути корисним для здоров’я – його споживання пов’язане з проявом позитивного психологічного ефекту.

Фахівці назвали точну дозу цього алкогольного напою, яка принесе тілу лише плюси. Про результати дослідження повідомляє Green Post.

“Можете собі дозволити один-два келихи за святковим столом. У невеликих дозах ігристе вино розслаблює, заряджає позитивною енергією, надає важливий психологічний ефект”, – розповіла кандидат фармацевтичних наук Анна Кошечкіна.

Медик підкреслила, що перевищення цієї кількості шампанського, припиняє корисну дію напою. Лікар попередила про здатність шампанського сильно п’янить, оскільки воно містить вуглекислий газ, що сприяє швидкому засвоєнню алкоголю. Випите у великій дозі воно може сприяти інтоксикації організму, що загрожує здоров’ю.

“Ігристе вино протипоказано людям з хронічними захворюваннями, вагітним і годуючим жінкам, підліткам, людям з індивідуальним несприйняттям цього напою”, – підсумувала лікар.

Дивіться також: «Зроблено у Миколаєві»: як у пивоварні «ШО» варять крафтове пиво

Раніше повідомлялось, що оптимальна добова доза пива – 300 мілілітрів, тобто невеликий келих. Більше – вже на свій страх і ризик.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram