Фото: Corporate.mattel.com

Mattel випустила «президентську» серію Barbie напередодні виборів в США

Компанія Mattel напередодні виборів в США випустила спеціальну серію ляльок Barbie, присвячену президентських перегонах.

Про це повідомляється на сайті компанії.

https://www.instagram.com/p/CDMe2piBKAq/?utm_source=ig_embed

Напередодні Mattel, Inc. анонсувала випуск нової серії ляльок, присвяченій політиці. Ця серія покликана в ігровій формі стимулювати інтерес дівчаток до того, щоб бути лідерами, зокрема – в політиці.

З 1959 року Barbie підтримувала дівчаток і заохочувала їх бажання бути лідерами: в класі, спільноті чи в країні. Оскільки в США менше третини обраних лідерів складають жінки, а чорношкірі жінки представлені на цих посадах ще менше, ми розробили команду кампанії Barbie з різноманітним набором ляльок, щоб показати всім дівчаткам, що вони можуть змусити свій голос звучати голосніше. Наша мета полягає в тому, щоб усунути бар’єри на шляху до лідерства, надавши дівчаткам інструменти, що дозволяють представити і зіграти свою майбутню роль, – зазначила Ліза МакНайт, старший віце-президент і глобальний керівник Barbie & Dolls, Mattel.

У наборі 4 ляльки з різними ролями: кандидат в президент, менеджер кампанії, відповідальна за збір коштів і виборець.

Всі ляльки в набори різного зросту та комплекції, у них різний колір шкіри. Роль кандидата в президента віддана кучерявій темношкірій ляльці.

Ляльки вже продаються у США. Вартість набору – $ 39,99. Крім того, Mattel співпрацює з некомерційною організацією She Should Run, яка допомагає жінкам розвивати свій потенціал і займати керівні посади.

Нагадаємо, у Львові відкрили мурал, присвячений митрополитові Андрею Шептицькому.

Як відомо, у Миколаївському росдрам театрі відкрили меморіальну дошку на честь Миколи Кравченка.

Раніше повідомлялось, картину авторства Рембрандта Харменса ван Рейна продали на аукціоні в Лондоні за 14,5 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 18,7 мільйонів доларів).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram