Фото: t.me/senkevichonline

ЛШМД потребує допомоги для ліквідації наслідків обстрілу

Сучасний травмпункт окупанти зруйнували ракетою вночі 1 серпня.

У Миколаєві Лікарня швидкої медичної допомоги потребує допомоги громадян для ліквідації наслідків обстрілу. Про це в Facebook повідомив головний лікар медичного закладу Олександр Дем’янов.

«Сьогодні як ніколи відчули, що населення Миколаїва суттєво скоротилося… Пам‘ятаємо, скільки було помічників в інших лікарнях та бачимо обмежені ресурси сьогодні. Дуже хотілось би відновити роботу до кінця наступного тижня, але ані людей, ані техніки для цього не вистачає…

Просимо всіх небайдужих та тих, хто залишився у місті та має можливості, приєднатись до спільної справи. Дуже потрібні руки, дуже потрібна техніка (самосвал), дуже потрібна підтримка.

Не відмовимось від допомоги на придбання газобетону, клей-цементу та плитки для закладки вітражів на загальну суму 30 тис грн. 3 пройма по 10 м2 кожен. Зв‘язок через будь який мессенджер або телефон. Тримаємось, бо ми Миколаївці!, – написав у соцмережі Дем’янов.

Нагадаємо, що вночі 1 серпня російські війська здійснили чергову атаку на Миколаїв. Росіяни обстріляли приватні будинки та знищили реконструйований травмпункт в лікарні швидкої допомоги в Миколаєві. 

Читайте також: Лікарня швидкої медичної допомоги тимчасово припиняє роботу

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram