Фото: Joinup.ua

Курорт Коблеве очолило список топ запитів Google щодо місць для відпочинку українців

В Google проаналізували пошукові запити, пов’язані з відпочинком, подорожування та туризмом у період пандемії. Цього року великою популярністю користується відпочинок у Коблево, Лазурному і Затоці.

Десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google виглядає наступним чином: Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море, Кирилівка, повідомляє “Українська Правда”.

В Україні кількість пошукових запитів проживання почала знижуватися у лютому і впала на 44% в квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Коли ж країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошукових запитах Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% у тиждень. В цілому пошуковий інтерес у червні виріс на 46% порівняно з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

Пошукові запити про відпочинок у Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішими в Україні за другий квартал 2020 року. А вся десятка виглядає так: Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія, Греція.

У компанії також зауважили зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – збільшення на 44% у червні 2020 порівняно з червнем минулого року, екотуризм – 46% зростання у порівнянні з минулим роком. Повідомляється про значне падіння інтересу до гарячих турів у порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також екскурсійних турів – мінус 56%.

Нагадаємо, у Коблево співробітники розважальних закладів перекрили трасу, вимагаючи дозволити працювати вночі.

Згодом стало відомо, очільник Миколаївської ОДА звернеться до уряду, аби владнати ситуацію з роботою закладів уночі.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.