Фото: Joinup.ua

Курорт Коблеве очолило список топ запитів Google щодо місць для відпочинку українців

В Google проаналізували пошукові запити, пов’язані з відпочинком, подорожування та туризмом у період пандемії. Цього року великою популярністю користується відпочинок у Коблево, Лазурному і Затоці.

Десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google виглядає наступним чином: Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море, Кирилівка, повідомляє “Українська Правда”.

В Україні кількість пошукових запитів проживання почала знижуватися у лютому і впала на 44% в квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Коли ж країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошукових запитах Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% у тиждень. В цілому пошуковий інтерес у червні виріс на 46% порівняно з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

Пошукові запити про відпочинок у Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішими в Україні за другий квартал 2020 року. А вся десятка виглядає так: Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія, Греція.

У компанії також зауважили зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – збільшення на 44% у червні 2020 порівняно з червнем минулого року, екотуризм – 46% зростання у порівнянні з минулим роком. Повідомляється про значне падіння інтересу до гарячих турів у порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також екскурсійних турів – мінус 56%.

Нагадаємо, у Коблево співробітники розважальних закладів перекрили трасу, вимагаючи дозволити працювати вночі.

Згодом стало відомо, очільник Миколаївської ОДА звернеться до уряду, аби владнати ситуацію з роботою закладів уночі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram