ФОТО: УП

Кулеба прокоментував телеефір Кравчука з ватажком “ДНР”

Історичний статус глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука дозволяє йому робити більше, ніж іншим, в тому числі давати коментарі російським телеканалам, вважає міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Про це пише Українська Правда.

15 лютого Кравчук брав участь у ток-шоу “Час покаже” на російському “Первом канале”. Спочатку за відеозв’язком до студії включився Леонід Кравчук, а після невеликої дискусії ведучий повідомив, що на зв’язку ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін – і запропонував голові української делегації в ТКГ поставити йому запитання.

Прямих переговорів із бойовиками на офіційному рівні Україна не веде, але тут Кравчук все ж поцікавився у Пушиліна подальшою долею Донбасу. Кравчук прокоментував ефір із Пушиліним того ж дня на форумі “Україна 30”. За його словами, ватажок “ДНР” фактично визнав наміри інтегрувати окуповані території України в Російську Федерацію.

Кравчук також констатував, що “домовитися з РФ про врегулювання ситуації на Донбасі в тому статусі, в якому вони себе бачать і які завдання ставлять, – практично неможливо”.

Нагадаємо, Верховна Рада у середу підтримала проект постанови про заяву у зв’язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності. Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram