Комісія ЖКГ підтримала знесення корпусу 5-ї лікарні для будівництва обсервації пацієнтами з COVID-19

14 квітня, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою підтримала знесення одного з корпусів “Міської лікарні №5” для будівництва на його місті модульного госпіталю для обсервації хворих на коронавірус.

Оскільки один із корпусів медичної установи вже понад 15 років перебуває у занедбаному стані, адміністрація лікарні пропонує знести його аби збудувати обсервативну зону для лікування хворих на COVID-19.

У зв’язку з уведенням надзвичайної ситуації введеної у нашій країні, по захворюванню на коронавірус, керівництву ТОВ “МГЗ” був спрямований лист з проханням розмістити на території лікарні тимчасові модульні споруди, для створення обсервативної зони по лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію у вигляді благодійної допомоги. Звертаємось до вас з проханням надати доручення управлінню комунального майна підготувати розпорядження по списані будівлі інфекційного корпусу для розміщення нового відділення, – прочитала лист-звернення адміністрації 5-ї лікарні головний спеціаліст відділу обліку комунального майна Тетяна Іванова.

Запланована вартість знесення старого корпусу складає 3 мільйони 629 тисяч гривень.

Дивіться також: Якщо ми переживемо цю епідемію, у нас ще буде багато свят, – Ірина Шамрай закликала вірян залишатись на Великдень вдома

Член комісії депутат Ігор Копійка зазначив, майбутня новобудова на ділянці знесеного обов’язково має перейти у власність міськради, тобто громади Миколаєва.

Голова комісії Олексій Лєпішев підкреслив, згідно нещодавно підтриманого у парламенті закону щодо спрощення бюрократичних процедур відносно будівництва обсервацій та лікарень – питання обіцяного будівництва має швидко розпочатись. 

Нагадаємо, на Миколаївщині кількість хворих на коронавірус зросла до 14 осіб.

Як відомо, у Миколаєві триває капітальний ремонт тротуарів по вулиці Дмитрієва.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич впевнений, якщо ДФРР виділить кошти на дюкер, у вересні до Варварівки планують пустити воду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram