Комісія МОЗ перевірила Миколаївську область – випадків СOVID-19 не виявлено

9 квітня комісія від Міністерства охорони здоров’я перевірила Миколаївську область на відповідність проведення діагностики та лікування коронавірусної інфекції СOVID-19. За результатами моніторингу, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко підтвердив, Миколаївщина – єдиний регіон, де не зафіксовано випадків коронавірусу.  

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко разом із комісією Міністерства охорони здоров’я проінспектували Миколаїв, щоб з’ясувати, чому у регіоні відсутні підтверджені випадки захворювання на СOVID-19.

Дивіться також: Хто несе відповідальність за появу несанкціонованих сміттєзвалищ?

Спершу Віктор Ляшко відвідав «Миколаївський обласний лабораторний центр». На його базі можуть тестувати до п’ятисот зразків на день, а за потреби й більше. Далі проінспектували первинну медичну ланку. 

Заступник міністра охорони здоров’я підкреслив, у Миколаївській області дотримуються регламентованого алгоритму і всіх підозрюваних на коронавірусну хворобу везуть до медичних закладів, які обладнані для роботи з хворими на коронавірус.

Нагадаємо, мер Миколаєва звернувся до Віктора Ляшко дозволити закупівлю гігієнічних засобів без затяжних тендерів.   

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram