Комісія ЖКГ Миколаєва підтримала створення робочої групи з оптимізації системи опалення

Депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства Миколаївська міської ради підтримала створення та початку роботи робочої групи з питань оптимізації системи опалення багатоквартирних будинків.

Таке рішення члени комісії ухвалили під час засідання, 19 жовтня, повідомляє телеканал «МАРТ».

Долю чергового опалювального сезону, який має ось-ось розпочатись обговорювали члени комісії з питань ЖКГ. На думку депутатів місто потребує оптимізації наявної нині системи опалення багатоквартирних будинків, зокрема розвантажити деякі з них від централізованого опалення і перехід їх на альтернативні джерела. За словами директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Миколи Логвінова це має зменшити цифри у платіжках за тепло у деяких будинках міста і соціальних об’єктах.

Є більше ста будинків, зокрема малоповерхові чи двоповерхівки, які слід переводити на автономне чи альтернативне джерело опалення. Для того, щоб ухвалювати якісь рішення, вони мають бути обраховані, тобто з гідралівкою, майбутньої «альтернативки», умов експлуатації і так далі. Тож група потрібна, однак необхідно наповнити її людьми, які знаються на проблематиці, — впевнений Микола Логвінов.

Як нагадав помічник депутата і консультант Геннадій Ніколєнко, у 2019 році було ухвалено рішення згідно якого завтердили схему теплопсточання міста і від неї відштовхуватися при розробці оптимізації системи опалення.

Треба починати з того, що в ній там прописано, тобто яка гідравліка, далі наносити на карті ті райони й будинки, які можна почергово переводити без балансування та гідравліки ваших (прим. ред. — ОКП «Миколаївоблтеплоенерго») мереж і «Миколаївської ТЕЦ», — пояснив він.

Голова комісії Дмитро Іванов запропонував надати доручення заступнику міського голови Дмитру Лазарєву, до сфери якого входить енергоефективність Миколаєва, підготувати фахівців даної галузі для роботи в групі.

Рекомендуємо створити робочу групу. А заступнику міського голови Лазарєву підготувати розпорядження, — запропонував Дмитро Іванов.

У підсумку члени комісію підтримали пропозицію головуючого комісії.

Нагадаємо, у «Миколаївоблтеплоенерго» розповіли, що опалювальний сезон розпочнеться коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде нижчою +8 °.

Як відомо, 13 жовтня виконавчий комітет міської ради ухвалив новий тариф на тепло для підприємства ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Він буде вищий за попередню цифру на 500 гривень.

Раніше повідомлялося, наприкінці вересня Микола Логвінов запевнив, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» майже повністю готове до старту чергового опалювального сезону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram