ФОТО: Офіс президента

Хасиди звернулись до Зеленського з проханням дозволити в’їзд до Умані

Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана з Брацлава звернувся до Президента України Володимира Зеленського.

Фонд Нахмана висловив прохання щодо того, аби піти назустріч громадянам, які хочуть здійснити паломництво в Умань. Про це повідомляє Слово і Діло з посиланням на прес-службу фонду.

“Ми дякуємо Володимиру Зеленському за те, що він розуміє, наскільки важливо для десятків тисяч хасидів паломництво в місто Умань під час святкування Рош ха-Шана – єврейського Нового року. У той же час закликаємо прийняти правильне рішення, яке відповідатиме інтересам як українських, так і іноземних громадян з усього світу, які хочуть відвідати Україну з метою паломництва в місто Умань», – заявив президент Фонду імені Рабі Нахмана Натан Бен-Нун.

Нагадаємо, що Кабмін підтримав рішення заборонити хасидам відвідувати Україну під час святкування Рош га-Шана – іудейського Нового року – у 2020 році. Причина заборони – поширення коронавірусу.

Ініціативу Кабміну підтримав мер Умані Олександр Цебрій – він заночував у спальному мішку біля порога Офісу Президента заради того, аби розповісти Зеленському про небезпеку для здоров’я з приїздом хасидів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram